blog

  • Výstava „Pekná Maľba 2“

    Kurátori: Eva Hober & Ivan Jančár Vernisáž dňa 13. júna 2013 o 18h30 Výstava od 14. júna do 26. júla 2013 otvorená od stredy do nedele v čase od 11:00 do 19:00, vstup zadarmo Pisztoryho palác, Štefánikova 25, Bratislava 44 francúzskych a slovenských umelcov v Pisztoryho paláci v rámci jedinečného podujatia v nevšedných priestoroch! Pekná […]

  • TEDx Bratislava

    Motív včelieho plástu nás sprevádzal celou tvorbou zadania a bol vďačným prvkom tvaroslovia nášho návrhu i realizácie.

slideshow

sledujte nás

 


Notice: Only variables should be passed by reference in /var/www/hosts/yourdesign.sk/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_singlepic/package.module.nextgen_basic_singlepic.php on line 35

Druh stavby: Občianska vybavenosť
Charakter stavby: Interiér
Poloha: Vajanského nábrežie, BA
Stupeň: Štúdia a realizácia
Obdobie: August 2016

ZinZin je nevšedný obchodík s módnym oblečením a doplnkami no aj vychytávkami pre pre domácnosť a interiérový dizajn.

Majiteľ obchodu oslovil náš atelier s prosbou na rozšírenie predajnej plochy prostredníctvom nejakého systému políc a vešania odevov, ideálne aby to bolo variabilné. Miestom na to určeným boli dva výklenky v stene.

Zvolili sme koncept rebríkov na mieru vyrobených z borovicového masívu, ktoré nesú voľne položené police a tyče na vešanie. Police sú z borovicovej preglejky, tyče sú jednoduché poriská na metly. Takto vznikol nábytok, ktorý sa môže ľubovoľne prispôsobiť aktuálnemu tovaru a potrebám obchodíka.

Ako doplnok sú 4 ostrovy – pulty, ktoré fungujú na podobnom princípe. Biele plochy sú preglejky natreté vodou neriediteľnou  farbou.