blog

  • Mestské zásahy_Nitra

    naše nápady a zlepšenia pre mesto Nitra

  • TEDx Bratislava

    Motív včelieho plástu nás sprevádzal celou tvorbou zadania a bol vďačným prvkom tvaroslovia nášho návrhu i realizácie.

slideshow

sledujte nás

 

partneri

ELINSS s r.o. , dodávateľ stavebných prác, spolupracujúci s kvalitnými a spoľahlivými dodávateľmi. Zamestnáva profesie: murár –obkladač, murár – štukatér, tesár, klampiar, maliar, elektrikár, inštalatér, kúrenár, elektrotechnik-špecialista a iné.


SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE je s rozsiahlou predajnou sieťou s viac ako 50 predajňami, predajca kompletného kúpeľňového vybavenia na slovenskom i českom trhu a zároveň najväčším tuzemským odberateľom rozhodujúcich domácich i mnohých zahraničných výrobcov kúpeľňového vybavenia.


MODODESIGN Predaju dverí a podláh sa venuje už vyše 15 rokov. Radi Vás privítajú v modernom showroome na Rožňavskej ulici. 


JUTEX  Zaoberá sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom parkiet, meraných kobercov, kusových kobercov, PVC krytín, laminátových plávajúcich podláh, parkiet, tapiet na stenu, interiérových dverí a záclon.


DUBLINO sa zaoberá zabezpečovaním nábytku pre hotely, reštaurácie a gastro prevádzky. Do nášho portfólia patria kaviarenské, reštauračné a hotelové zariadenia-stoly a stoličky, stolové nohy, stolové dosky, barové stoličky, exteriérové stoličky, exteriérové stoly, jedálenské stoličky a stoly.


KOMANDOR veľkovýrobca nábytku na mieru do kuchyne i obývacej izby a šatníkov s posuvnými dverami


NOWY STYL GROUP európsky líder v komplexných riešeniach pre kancelárske a verejné priestory


BOSKOVIČ A TAREK stolárska dielňa


THE LIGHT | lighting design and consulting je odborníkom na komplexné riešenia svetelného dizajnu a nových technológií v oblasti svetelnej techniky.


RENDL LIGHT STUDIO internetový obchod so svietidlami