blog

  • Výstava „Pekná Maľba 2“

    Kurátori: Eva Hober & Ivan Jančár Vernisáž dňa 13. júna 2013 o 18h30 Výstava od 14. júna do 26. júla 2013 otvorená od stredy do nedele v čase od 11:00 do 19:00, vstup zadarmo Pisztoryho palác, Štefánikova 25, Bratislava 44 francúzskych a slovenských umelcov v Pisztoryho paláci v rámci jedinečného podujatia v nevšedných priestoroch! Pekná […]

  • TEDx Bratislava

    Motív včelieho plástu nás sprevádzal celou tvorbou zadania a bol vďačným prvkom tvaroslovia nášho návrhu i realizácie.

slideshow

sledujte nás

 

Druh stavby: Interiér
Charakter stavby: Byt
Poloha: Ružinov, BA
Stupeň: Návrh
Obdobie:  zima 2020

V našom obľúbenom developerskom komplexe Nuppu od YIT sme navrhli ďalší byt (popri dvoch vzorových bytoch). Jedná sa o 2i byt pre mladého muža a to sa prejavilo aj v našom návrhu. Byt mal disponovať plnohodnotnou kuchyňou, ideálnym rozmiestnením audia, miestom pre platne a dostatkom úložných priestorov a miestom aj pre bicykel.

Byt je ladený do zemitých tónov, jaseňové drevo dopľňajú čierne prvky, dizajnové kreslo. Dominantou je potom kuchynská linka zo špeciálneho materiálu – celofarebnej MDF vo výraznej zelenej farbe. Napriek tmavším odtieňom pôsobí byt útulne a sviežo, dáva vyniknúť dizajnovým solitérom a spolu dotvárajú osobitý charater tohto bytu.

 

Na prianie klienta sme spravili aj svetlejšií variant. Konečné rozhodnutie na realizáciu padlo práve pre tmavú verziu.