blog

  • Výstava „Pekná Maľba 2“

    Kurátori: Eva Hober & Ivan Jančár Vernisáž dňa 13. júna 2013 o 18h30 Výstava od 14. júna do 26. júla 2013 otvorená od stredy do nedele v čase od 11:00 do 19:00, vstup zadarmo Pisztoryho palác, Štefánikova 25, Bratislava 44 francúzskych a slovenských umelcov v Pisztoryho paláci v rámci jedinečného podujatia v nevšedných priestoroch! Pekná […]

  • TEDx Bratislava

    Motív včelieho plástu nás sprevádzal celou tvorbou zadania a bol vďačným prvkom tvaroslovia nášho návrhu i realizácie.

slideshow

sledujte nás

 

Druh stavby: Interiér
Charakter stavby: Bar
Poloha: Nám. SNP, BA
Stupeň: Štúdia
Obdobie:  júl -august 2016

Sme nesmierne radi, že sa naši kamaráti obrátili na nás s týmto zaujímavým projektom.

Mali sme vytvoriť miesto, kde si vychutnáte kvalitný drink zo širokej ponuky kvalitných liehovín, pohodlne sa usadíte a príjemne strávite večer alebo aj celú noc s priateľmi.
Priestor baru sa nachádza na dvoch nadzemných podlažiach a je pomerne členitý, má ale aj prístup na intímne kruhové átrium. Pri návrhu sme sa snažili ponechať niektoré prvky pôvodného interiéru, ktoré sa nám zdali byť použiteľné, zakomponovať ich a doplniť novým nábytkom. Tým sme ušetrili klientovi čas i finančné prostriedky.

Návrh interiéru vznikal spolu s jeho identitou za grafického sprievodu. To sa nám páčilo a niektoré konkrétne vzory sme využili aj na stenách vo forme tapety vyrobenej na mieru. Na mieru je aj bar.
Nevšednou je aj farebné stvárnenie stien, ktoré je trochu odvážne, no sme radi, že páni sú odvážni s nami :)

Link na realizáciu nájdete tu: http://yourdesign.sk/whats-new/bar-bukowski-realizacia/