blog

  • Výstava „Pekná Maľba 2“

    Kurátori: Eva Hober & Ivan Jančár Vernisáž dňa 13. júna 2013 o 18h30 Výstava od 14. júna do 26. júla 2013 otvorená od stredy do nedele v čase od 11:00 do 19:00, vstup zadarmo Pisztoryho palác, Štefánikova 25, Bratislava 44 francúzskych a slovenských umelcov v Pisztoryho paláci v rámci jedinečného podujatia v nevšedných priestoroch! Pekná […]

  • TEDx Bratislava

    Motív včelieho plástu nás sprevádzal celou tvorbou zadania a bol vďačným prvkom tvaroslovia nášho návrhu i realizácie.

slideshow

sledujte nás

 

Druh stavby: Interiér
Charakter stavby: Byt
Poloha: Tylova, BA
Stupeň: Štúdia
Obdobie: marec 2017

O byte na Tylovej ulici by ste ani nepovedali, že sa nachádza v hlavnom meste. Je to bývalá obytná kolónia niekdajšej priemyselnej oblasti v Bratislave. Bytový dom je nízky, obklopený zeleňou. Nebyť toľkých áut, máte pocit, že ste na dedine.

Byt patrí mladým manželom, ktorí potrebovali navrhnúť obývaciu izbu. Istú predstavu o bývaní mali. Tak isto mali vyhliadnutý gauč či koberec.

Pri návrhu obývacej izby sme zohľadnili požiadavku na úložný priestor a preferovaný systém Besta od IKEA. Navrhli sme, po dohode s klientom, dve verzie obývačkovej zostavy.

Ďalej sme navrhli nový jedálenský a pracovný kút. Rozkladací okrúhly stôl sme doplnili čalúnenými stoličkami. Pracovný stôl má módnu kovovú konštrukciu a bambusovú dosku s malými šuflíkmi. Steny sú natreté v kombinácii bielej a šedej farby.