blog

  • Výstava „Pekná Maľba 2“

    Kurátori: Eva Hober & Ivan Jančár Vernisáž dňa 13. júna 2013 o 18h30 Výstava od 14. júna do 26. júla 2013 otvorená od stredy do nedele v čase od 11:00 do 19:00, vstup zadarmo Pisztoryho palác, Štefánikova 25, Bratislava 44 francúzskych a slovenských umelcov v Pisztoryho paláci v rámci jedinečného podujatia v nevšedných priestoroch! Pekná […]

  • TEDx Bratislava

    Motív včelieho plástu nás sprevádzal celou tvorbou zadania a bol vďačným prvkom tvaroslovia nášho návrhu i realizácie.

slideshow

sledujte nás

 


Notice: Only variables should be passed by reference in /var/www/hosts/yourdesign.sk/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_singlepic/package.module.nextgen_basic_singlepic.php on line 35

Druh stavby: Bytový dom
Charakter stavby: Interiér
Poloha: Bratislavský kraj
Stupeň: Štúdia interiéru
Obdobie: Február 2016

štúdia interiéru bytu, ktorý bol v čase riešenia ešte len vo výstavbe. Klientovi sme okrem konkrétnych nábytkov vybrali aj bytový štandard ako podlahy, obklady, odkomunikovali sme úpravu dispozície, kúpelne či elektrických rozvodov.

Interiér pozostáva zo sektorového nábytku, ktorý sa nachádza v každej miestnosti a dopĺňa ho nábytok na mieru. Tak je riešená nábytková zostava vo vstupe, ktorá prechádza plynule do obývacej izby. Toto riešenie si vynútilo malú úpravu dispozície v podobe nevymurovania jednej priečky. Takto sme dosiahli lepšie využitie jednej steny a posunutím nástupu do dennej zóny sme vyriešili nešťastnú polohu vstupných dverí do bytu, ktoré sú situované v jednom rohu.

Kuchynská linka je na mieru a bočná časť tela korpusu chladničky prechádza za roh v podobe obkladu steny, ktorý zároveň plní funkciu vešiakovej steny.