blog

  • Výstava „Pekná Maľba 2“

    Kurátori: Eva Hober & Ivan Jančár Vernisáž dňa 13. júna 2013 o 18h30 Výstava od 14. júna do 26. júla 2013 otvorená od stredy do nedele v čase od 11:00 do 19:00, vstup zadarmo Pisztoryho palác, Štefánikova 25, Bratislava 44 francúzskych a slovenských umelcov v Pisztoryho paláci v rámci jedinečného podujatia v nevšedných priestoroch! Pekná […]

  • TEDx Bratislava

    Motív včelieho plástu nás sprevádzal celou tvorbou zadania a bol vďačným prvkom tvaroslovia nášho návrhu i realizácie.

slideshow

sledujte nás

 

Druh stavby: Interiér
Charakter stavby: Občianska vybavenosť
Poloha: Komplex Perla Ružinova II, BA
Stupeň: Štúdia interiéru
Obdobie: leto 2017

Na rohu križovatiek Kaštieľska a Gagarinova vyrástla druhá etapa polyfunkčného objektu Perla Ružinova.

Do nárožného priestoru s celopresklenými fasádnymi stenami do ulice a svetlou výškou 4,5m sme navrhli interiér domácej cukrárne. Pre nábytok sme zvolili kombináciu dubovej dýhy, bielej farby a tmavo šedých kovových konštrukcií. Kovové konštrukcie sme využili ako regálový display vo výklade, police zábaria či dekoračné paravány v oknách či na stenách.

Čalúnené sedenie je až v štyroch farbách čo evokuje pestrosť, rôznorodosť a širokú ponuku od koláčov, cez kávu až po zmrzlinu. Pohodlne sa usadíte do celočalúnených kresielok či stoličiek alebo sa rozvalíte v chillových boxoch. Pre rýchlych kávičkárov je pripravené aj vyššie barové sedenie. Útulnú atmosféru dotvárajú zavesené svietidlá, zelené popínavé rastliny či obrazy po stenách.