blog

  • Výstava „Pekná Maľba 2“

    Kurátori: Eva Hober & Ivan Jančár Vernisáž dňa 13. júna 2013 o 18h30 Výstava od 14. júna do 26. júla 2013 otvorená od stredy do nedele v čase od 11:00 do 19:00, vstup zadarmo Pisztoryho palác, Štefánikova 25, Bratislava 44 francúzskych a slovenských umelcov v Pisztoryho paláci v rámci jedinečného podujatia v nevšedných priestoroch! Pekná […]

  • TEDx Bratislava

    Motív včelieho plástu nás sprevádzal celou tvorbou zadania a bol vďačným prvkom tvaroslovia nášho návrhu i realizácie.

slideshow

sledujte nás

 

Druh stavby: Občianska vybavenosť
Charakter stavby: Interiér
Poloha: Bratislava, Hviezdoslavovo nám.
Stupeň: Realizácia
Obdobie:  jar 2015

Zadaním klientov bolo vytvoriť v relatívne novej nadstavbe hodnotný kancelársky priestor pre obchodovanie s cennými papiermi. Priestor sa mal vyznačovať prémiovosťou, klienti musia mať pocit, že ich investícia je v dobrých rukách. Nosnou ideou je tok informácií z centrálneho serveru k jednotlivým obchodníkom a pracovníkom prostredníctvom káblového žľabu. Monitory sú na ňom zavesené. Ďalej je tu presklená zasadačka, menšia zasadačka na neformálnu komunikáciu a zázemie s kuchynkou a hyg. z.

01 kopie

Tu je link na návrh: http://yourdesign.sk/whats-new/kancelaria-cennych-papierov/

 

Klientom sa návrh páčil a počas celej realizácie sa ho držali.

Priestor je v podstate hotový. Chýbajú doplnky ako obrazy, ťahavé rastliny v oknách (obaly na kvetináče sú už na miestach) či obklad z ťahokovu v okolí racku.

V galérii je vidieť ako vyzeral priestor, keď sme prišli k projektu, montáž a súčasný stav. Plánujeme aj lepšie fotografie… :)