blog

  • Výstava „Pekná Maľba 2“

    Kurátori: Eva Hober & Ivan Jančár Vernisáž dňa 13. júna 2013 o 18h30 Výstava od 14. júna do 26. júla 2013 otvorená od stredy do nedele v čase od 11:00 do 19:00, vstup zadarmo Pisztoryho palác, Štefánikova 25, Bratislava 44 francúzskych a slovenských umelcov v Pisztoryho paláci v rámci jedinečného podujatia v nevšedných priestoroch! Pekná […]

  • TEDx Bratislava

    Motív včelieho plástu nás sprevádzal celou tvorbou zadania a bol vďačným prvkom tvaroslovia nášho návrhu i realizácie.

slideshow

sledujte nás

 

Druh stavby: Rodinný dom
Charakter stavby: Návrh interiéru
Poloha: Rusovce, Bratislavský kraj
Stupeň: Štúdia
Obdobie: júl – september, 2014

Popri exteriéri http://yourdesign.sk/whats-new/rodinny-dom-v-rusovciach/ sme navrhli aj interiér domu v Rusovciach. Klienti preferovali prírodné drevo a svetlé farby.

Vstupný priestor maskuje množstvo dverí, ktoré tam boli navrhnuté, dreveným obkladom, v ktorom sú dvere schované. Je tu zabudovaná aj šatníková skriňa s prezúvacou lavičkou.

Hlavný priestor dennej časti tvorí obývacia miestnosť spojená s jedálňou a kuchyňou. Nad jedálňou sa priestor otvára do galérie. Drevená stena začínajúca v chodbe prechádza „cez múr“ a schováva kuchynské spotrebiče (chladničku, el. rúru) a skrinky. Kuchynský pult tvorí ostrov. Obývacia izba má priamy kontakt so záhradou prostredníctvom veľkých okien.

Spálňa rodičov sa nesie v podobnom duchu ako prízemie dennej časti. Tiež je tu liata podlaha, situovaný je tu aj šatník a kúpeľňa rodičov. Spálňa aj kúpeľňa majú prístup do záhrady.

Kúpeľni v návrhu dominuje voľne stojaca vaňa.

31 kopie

Exteriér domu nájdete v tomto článku http://yourdesign.sk/whats-new/rodinny-dom-v-rusovciach/