blog

  • Výstava „Pekná Maľba 2“

    Kurátori: Eva Hober & Ivan Jančár Vernisáž dňa 13. júna 2013 o 18h30 Výstava od 14. júna do 26. júla 2013 otvorená od stredy do nedele v čase od 11:00 do 19:00, vstup zadarmo Pisztoryho palác, Štefánikova 25, Bratislava 44 francúzskych a slovenských umelcov v Pisztoryho paláci v rámci jedinečného podujatia v nevšedných priestoroch! Pekná […]

  • TEDx Bratislava

    Motív včelieho plástu nás sprevádzal celou tvorbou zadania a bol vďačným prvkom tvaroslovia nášho návrhu i realizácie.

slideshow

sledujte nás

 

Druh stavby: Interiér
Charakter stavby: Občianska vybavenosť
Poloha: Squash centrum Dúbravka, BA
Stupeň: Štúdia interiéru
Obdobie: jar 2017

V squash centre na rozhraní mestských častí Dúbravka a Karlova Ves sme navrhli interiér sport baru, ktorý poslúži aj pre športovcov, aj pre ubytovaných hostí v penzióne na poschodí. Okrem posedenia pri pive či jednoduchom jedle, je tu priestor aj na kávu. Tomu je prispôsobený aj návrh interiéru. Počíta sa tu s vyšším barovým sedením, čalúnenými stoličkami pri stoloch či pohodlnom boxovom sedení.

Barový pult, stolové dosky a police sú z čistej MDF ošetrenej len trensparentným matným lakom. Nábytok dopĺňajú kovové regály, kde sú vystavené trofeje športového klubu či oblečenie a doplnky napredaj pre športovcov a návštevníkov. Milým detailom je červená čiara ktorá je odvolávkou na čiary squashového kurtu. Strop je tmavý s lamelovým podhľadom taktiež z MDF.