blog

  • Výstava „Pekná Maľba 2“

    Kurátori: Eva Hober & Ivan Jančár Vernisáž dňa 13. júna 2013 o 18h30 Výstava od 14. júna do 26. júla 2013 otvorená od stredy do nedele v čase od 11:00 do 19:00, vstup zadarmo Pisztoryho palác, Štefánikova 25, Bratislava 44 francúzskych a slovenských umelcov v Pisztoryho paláci v rámci jedinečného podujatia v nevšedných priestoroch! Pekná […]

  • TEDx Bratislava

    Motív včelieho plástu nás sprevádzal celou tvorbou zadania a bol vďačným prvkom tvaroslovia nášho návrhu i realizácie.

slideshow

sledujte nás

 

Druh stavby: Interiér
Charakter stavby: Vzorový byt
Poloha: Ružinov, Hraničná, BA
Stupeň: Realizácia
Obdobie:  jeseň-zima 2016

Pre developera YIT, ktorý stavia prevažne dostupné bytové komplexy, sme riešili návrh a náväzne realizáciu showroomu. Jedná sa o vzorový byt z projektu Nuppu v BA a predajné miesto pre tento projekt.

Vzorový byt sa nachádza priamo na mieste, kde sa bytový komplex Nuppu stavia. Byt je dvoj izbový a určený pre mladých ľudí. Dispozícia zodpovedá reálnemu dvojizbovému bytu z projektu. Samotná stavba showroomu je riešená ako montovaný drevodom zo sendvičových panelov so špeciálnym hydroizolačným nástrekom, ktorý obaľuje celý povrch stavby.

Pri návrhu a realizácii sme spolupracovali s firmou DECODOM, ktorá realizovala kuchynskú linku a firmou INDECO, ktorá sa zaoberá výrobou vstavaných skríň.

Obklady, sanita, podlahy a dvere interiérové aj bytové zodpovedajú ponúkanému štandardu S1 pre projekt NUPPU. Atmosféru bytu dotvárajú svietidlá WEVER & DUCRÉ a CASCA svietidlá.

Samotný byt je ladený do svetlých odtieňov a v severskom štýle.

Návrhy bytu si môžete pozrieť tu: http://yourdesign.sk/whats-new/vzorovy-byt-a-showroom-nuppu-yit/