blog

  • Výstava „Pekná Maľba 2“

    Kurátori: Eva Hober & Ivan Jančár Vernisáž dňa 13. júna 2013 o 18h30 Výstava od 14. júna do 26. júla 2013 otvorená od stredy do nedele v čase od 11:00 do 19:00, vstup zadarmo Pisztoryho palác, Štefánikova 25, Bratislava 44 francúzskych a slovenských umelcov v Pisztoryho paláci v rámci jedinečného podujatia v nevšedných priestoroch! Pekná […]

  • TEDx Bratislava

    Motív včelieho plástu nás sprevádzal celou tvorbou zadania a bol vďačným prvkom tvaroslovia nášho návrhu i realizácie.

slideshow

sledujte nás

 

Druh stavby: Interiér
Charakter stavby: Stravovacie zariadenie
Poloha: OC MONAR, Čierna voda, Chorvátsky Grob
Stupeň: Realizácia
Obdobie:  apríl 2016

V marci 2016 sme vytvorili štúdiu na zmrzlináreň v Chorvátskom Grobe, časti Čierna voda. (link na štúdiu http://yourdesign.sk/whats-new/znrzlinaren-studia/ ).

Zhruba za mesiac a niečo vznikol tento milý priestor s výbornou bezlepkovou zmrzlinou. Väčšina nábytku ako pulty, skrinky, police či lavica je zhotovená namieru podľa našich výkresov mladým stolárom. Stolíky a stoličky sú z ikea. Pri stoličkách je zmena, drevené podnože z návrhu budú v IKEA dostupné až o pol roka, tak ich nahradili chromované.

6tag_210516-100658

Tento projekt bol aj vzhľadom na lokalitu (satelit Bratislavy, nie moc „živé“ nákupné centrum Monar) braný ako „low budget“, no výsledok je príjemný a má dobrú odozvu u zákazníkov.
Sme radi, že osloviť architekta, hoc len na zmrzlináreň, už nie je len výsadou veľkých miest.