blog

  • Výstava „Pekná Maľba 2“

    Kurátori: Eva Hober & Ivan Jančár Vernisáž dňa 13. júna 2013 o 18h30 Výstava od 14. júna do 26. júla 2013 otvorená od stredy do nedele v čase od 11:00 do 19:00, vstup zadarmo Pisztoryho palác, Štefánikova 25, Bratislava 44 francúzskych a slovenských umelcov v Pisztoryho paláci v rámci jedinečného podujatia v nevšedných priestoroch! Pekná […]

  • TEDx Bratislava

    Motív včelieho plástu nás sprevádzal celou tvorbou zadania a bol vďačným prvkom tvaroslovia nášho návrhu i realizácie.

slideshow

sledujte nás

 

Druh stavby: Interiér
Charakter stavby: Stravovacie zariadenie
Poloha: OC MONAR, Čierna voda, Chorvátsky Grob
Stupeň: Štúdia, návrh interiéru
Obdobie:  marec 2016

Sme radi, že sme sa v marci 2016 dostali k takémuto milému projektu – zmrzlináreň s kaviarňou v Čiernej vode. Klient, pre ktorého sme už robili jeden gastro projekt ( http://yourdesign.sk/whats-new/cafe-racer-fast-food-restaurant-realizacia/ ), bol s nami spokojný a preto si nás najal na prácu opäť.

Zadanie bolo, nech to je svetlé, dostupné (DTD lamino) a musí tam byť konkrétny zmrzlinársky pult (panorama). Priestor má dva vstupy, jeden z exteriéru, druhý z nákupnej pasáže. medzi vstupmi, ktoré sú oproti sebe je sedenie. Tu sme si pomohli novinkou z ikea, ich novými stoličkami. Naproti sedeniu je predajný a obslužný pult, ktorý nám namieru vyrobil mladý šikovný stolár.

Priestor sa realizovl, link na realizáciu nájdete tu: